TypeError: null is not an object (evaluating 'container.textContent') https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:3064 :0 in forEach https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:3061 https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:1 in o https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:1 in r İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa | Personel Daire Başkanlığı

27 Mart 2020 Tarihli, 31081 Sayılı Resmi Gazete de Yayımlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden  karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Başlangıç Tarihi              : 27 Mart 2020 Cuma Günü

Başvuru Bitiş Tarihi                        : 11 Nisan 2020 Cumartesi Günü 

Başvurular https://personelbasvuru.istanbulc.edu.tr/ internet adresi üzerinden kayıt oluşturularak online olarak yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Bu ilan 27 Mart 2020 tarihli 31081 sayılı Resmi Gazete ile https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ sayfasında yayımlanmıştır.

Detaylı Bilgi İçin: iuc.personelbasvuru@istanbul.edu.tr